1 350 000 €
7258 €/m²
Property 56963 photo 1
Property 56963 photo 2
Property 56963 photo 3
Property 56963 photo 4
Property 56963 photo 5
Property 56963 photo 6
Property 56963 photo 7
Property 56963 photo 8
Property 56963 photo 9
Property 56963 photo 10
Property 56963 photo 11
Property 56963 photo 12
Property 56963 photo 13
Property 56963 photo 14
Property 56963 photo 15
Property 56963 photo 16
Property 56963 photo 17
Property 56963 photo 18
Property 56963 photo 19
Property 56963 photo 20
Property 56963 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 186 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, 2 WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Kod objekta 8165
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod objekta 57087
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod objekta 64414
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 38656
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter