1 155 000 €
5775 €/m²
Property 38656 photo 1
Property 38656 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 200 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Kod objekta 65335
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod objekta 62309
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter