Prodaja - Stan 137 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
960 000 €
7007 €/m²
Property 50743 photo 1
Property 50743 photo 2
Property 50743 photo 3
Property 50743 photo 4
Property 50743 photo 5
Property 50743 photo 6
Property 50743 photo 7
Property 50743 photo 8
Property 50743 photo 9
Property 50743 photo 10
Property 50743 photo 11
Property 50743 photo 12
Property 50743 photo 13
Property 50743 photo 14
Property 50743 photo 15
Property 50743 photo 16
  • Kod objekta 50743
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 137 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 137 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin.

Za prodaju
950 000 € 5757 €/m²
  • Kod objekta 52988
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 8173 €/m²
  • Kod objekta 58413
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Kod objekta 65204
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod objekta 65347
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter