Prodaja - Stan 219 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
1 500 000 € 1 200 000 €
5479 €/m²
Property 6428 photo 1
Property 6428 photo 2
Property 6428 photo 3
Property 6428 photo 4
Property 6428 photo 5
Property 6428 photo 6
Property 6428 photo 7
Property 6428 photo 8
Property 6428 photo 9
Property 6428 photo 10
Property 6428 photo 11
Property 6428 photo 12
Property 6428 photo 13
Property 6428 photo 14
Property 6428 photo 15
Property 6428 photo 16
Property 6428 photo 17
Property 6428 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 219 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, kamin, klima uređaj, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 50571
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod objekta 62309
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 100 000 € 6086 €/m²
  • Kod objekta 5292
  • Kvadratura 345 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod objekta 64217
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter