1 260 000 €
6300 €/m²
Property 38662 photo 1
Property 38662 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 200 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 5 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Kod objekta 58416
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Kod objekta 65204
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter