Property 64113 photo 1
Property 64113 photo 2
Property 64113 photo 3
Property 64113 photo 4
Property 64113 photo 5
Property 64113 photo 6
Property 64113 photo 7
Property 64113 photo 8
Property 64113 photo 9
Property 64113 photo 10
Property 64113 photo 11
Property 64113 photo 12
Property 64113 photo 13

Detalji

  • Sprat: penthaus
  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 125 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 126 kv.m u Atini. Stan se nalazi 10. sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 8173 €/m²
  • Kod objekta 58413
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Kod objekta 58416
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 62306
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter