270 000 €
5745 €/m²
Property 65317 photo 1
Property 65317 photo 2
Property 65317 photo 3
Property 65317 photo 4
Property 65317 photo 5
Property 65317 photo 6
Property 65317 photo 7
Property 65317 photo 8
Property 65317 photo 9
Property 65317 photo 10
Property 65317 photo 11

Detalji

  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 47 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter