290 000 €
4833 €/m²
Property 63487 photo 1
Property 63487 photo 2
Property 63487 photo 3
Property 63487 photo 4
Property 63487 photo 5
Property 63487 photo 6
Property 63487 photo 7
Property 63487 photo 8
Property 63487 photo 9
Property 63487 photo 10
Property 63487 photo 11
Property 63487 photo 12
Property 63487 photo 13
Property 63487 photo 14
Property 63487 photo 15
Property 63487 photo 16
Property 63487 photo 17
Property 63487 photo 18

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 740 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter