300 000 €
6667 €/m²
Property 64940 photo 1
Property 64940 photo 2
Property 64940 photo 3
Property 64940 photo 4
Property 64940 photo 5
Property 64940 photo 6
Property 64940 photo 7
Property 64940 photo 8
Property 64940 photo 9
Property 64940 photo 10
Property 64940 photo 11
Property 64940 photo 12
Property 64940 photo 13

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, grejanje. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter