314 800 €
5940 €/m²
Property 63766 photo 1
Property 63766 photo 2
Property 63766 photo 3
Property 63766 photo 4

Detalji

  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i baštu, grejanje.

Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter