297 000 €
3300 €/m²
Property 65614 photo 1
Property 65614 photo 2
Property 65614 photo 3
Property 65614 photo 4
Property 65614 photo 5
Property 65614 photo 6
Property 65614 photo 7
Property 65614 photo 8
Property 65614 photo 9
Property 65614 photo 10
Property 65614 photo 11
Property 65614 photo 12
Property 65614 photo 13
Property 65614 photo 14
Property 65614 photo 15
Property 65614 photo 16
Property 65614 photo 17
Property 65614 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1994
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 65594
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter