Property 65250 photo 1
Property 65250 photo 2
Property 65250 photo 3
Property 65250 photo 4
Property 65250 photo 5
Property 65250 photo 6
Property 65250 photo 7
Property 65250 photo 8
Property 65250 photo 9
Property 65250 photo 10
Property 65250 photo 11
Property 65250 photo 12
Property 65250 photo 13
Property 65250 photo 14
Property 65250 photo 15
Property 65250 photo 16
Property 65250 photo 17
Property 65250 photo 18
Property 65250 photo 19
Property 65250 photo 20
Property 65250 photo 21
Property 65250 photo 22

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 98
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 98 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter