335 000 €
4786 €/m²
Property 65297 photo 1
Property 65297 photo 2
Property 65297 photo 3
Property 65297 photo 4
Property 65297 photo 5
Property 65297 photo 6
Property 65297 photo 7
Property 65297 photo 8
Property 65297 photo 9
Property 65297 photo 10
Property 65297 photo 11
Property 65297 photo 12
Property 65297 photo 13
Property 65297 photo 14
Property 65297 photo 15
Property 65297 photo 16
Property 65297 photo 17
Property 65297 photo 18
Property 65297 photo 19
Property 65297 photo 20
Property 65297 photo 21
Property 65297 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter