310 000 €
3069 €/m²
Property 63567 photo 1
Property 63567 photo 2
Property 63567 photo 3
Property 63567 photo 4
Property 63567 photo 5
Property 63567 photo 6
Property 63567 photo 7
Property 63567 photo 8
Property 63567 photo 9
Property 63567 photo 10
Property 63567 photo 11
Property 63567 photo 12
Property 63567 photo 13
Property 63567 photo 14
Property 63567 photo 15
Property 63567 photo 16
Property 63567 photo 17
Property 63567 photo 18
Property 63567 photo 19
Property 63567 photo 20
Property 63567 photo 21
Property 63567 photo 22
Property 63567 photo 23
Property 63567 photo 24
Property 63567 photo 25
Property 63567 photo 26
Property 63567 photo 27
Property 63567 photo 28
Property 63567 photo 29
Property 63567 photo 30

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2006
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Atini. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i kamin, lift, grejanje.

Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter