280 000 €
2667 €/m²
Property 65010 photo 1
Property 65010 photo 2
Property 65010 photo 3
Property 65010 photo 4
Property 65010 photo 5
Property 65010 photo 6
Property 65010 photo 7
Property 65010 photo 8
Property 65010 photo 9
Property 65010 photo 10
Property 65010 photo 11
Property 65010 photo 12
Property 65010 photo 13
Property 65010 photo 14
Property 65010 photo 15
Property 65010 photo 16

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i tende, lift, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65385
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 65348
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter