Property 64689 photo 1
Property 64689 photo 2
Property 64689 photo 3
Property 64689 photo 4
Property 64689 photo 5
Property 64689 photo 6
Property 64689 photo 7
Property 64689 photo 8
Property 64689 photo 9
Property 64689 photo 10
Property 64689 photo 11
Property 64689 photo 12
Property 64689 photo 13
Property 64689 photo 14
Property 64689 photo 15
Property 64689 photo 16
Property 64689 photo 17
Property 64689 photo 18
Property 64689 photo 19
Property 64689 photo 20

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
419 000 € 5513 €/m²
  • Kod objekta 57983
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter