385 000 €
3850 €/m²
Property 64140 photo 1
Property 64140 photo 2
Property 64140 photo 3
Property 64140 photo 4
Property 64140 photo 5
Property 64140 photo 6

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 720 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter