305 000 €
4841 €/m²
Property 63704 photo 1
Property 63704 photo 2
Property 63704 photo 3
Property 63704 photo 4
Property 63704 photo 5
Property 63704 photo 6
Property 63704 photo 7
Property 63704 photo 8
Property 63704 photo 9
Property 63704 photo 10
Property 63704 photo 11
Property 63704 photo 12
Property 63704 photo 13
Property 63704 photo 14

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 465 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter