Property 65272 photo 1
Property 65272 photo 2
Property 65272 photo 3
Property 65272 photo 4
Property 65272 photo 5
Property 65272 photo 6
Property 65272 photo 7
Property 65272 photo 8
Property 65272 photo 9
Property 65272 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
215 000 € 2905 €/m²
  • Kod objekta 56511
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
152 000 € 3304 €/m²
  • Kod objekta 60187
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 53260
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 60135
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 51795
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 59325
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1935 €/m²
  • Kod objekta 55945
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter