161 000 €
1491 €/m²
Property 53260 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 1963
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 108 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod objekta 57034
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 60915
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 58219
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter