230 000 € 162 000 €
2571 €/m²
Property 58280 photo 1
Property 58280 photo 2
Property 58280 photo 3
Property 58280 photo 4
Property 58280 photo 5
Property 58280 photo 6
Property 58280 photo 7
Property 58280 photo 8
Property 58280 photo 9
Property 58280 photo 10
Property 58280 photo 11
Property 58280 photo 12
Property 58280 photo 13
Property 58280 photo 14
Property 58280 photo 15
Property 58280 photo 16
Property 58280 photo 17
Property 58280 photo 18
Property 58280 photo 19
Property 58280 photo 20
Property 58280 photo 21
Property 58280 photo 22
Property 58280 photo 23
Property 58280 photo 24
Property 58280 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 66125
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65243
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter