Property 59325 photo 1
Property 59325 photo 2
Property 59325 photo 3
Property 59325 photo 4
Property 59325 photo 5
Property 59325 photo 6
Property 59325 photo 7
Property 59325 photo 8
Property 59325 photo 9
Property 59325 photo 10
Property 59325 photo 11
Property 59325 photo 12
Property 59325 photo 13

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 73 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 62961
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod objekta 65272
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter