Property 60135 photo 1
Property 60135 photo 2
Property 60135 photo 3
Property 60135 photo 4
Property 60135 photo 5
Property 60135 photo 6
Property 60135 photo 7
Property 60135 photo 8

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 660 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 61 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 34859
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2102 €/m²
  • Kod objekta 44245
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 65402
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod objekta 61494
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 66134
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter