152 000 €
3304 €/m²
Property 60187 photo 1
Property 60187 photo 2
Property 60187 photo 3
Property 60187 photo 4
Property 60187 photo 5
Property 60187 photo 6
Property 60187 photo 7
Property 60187 photo 8
Property 60187 photo 9
Property 60187 photo 10
Property 60187 photo 11
Property 60187 photo 12
Property 60187 photo 13
Property 60187 photo 14
Property 60187 photo 15

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 46 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
195 000 € 2074 €/m²
  • Kod objekta 56872
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod objekta 63320
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
152 000 € 3304 €/m²
  • Kod objekta 60187
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter