180 000 €
1935 €/m²
Property 55945 photo 1
Property 55945 photo 2
Property 55945 photo 3
Property 55945 photo 4
Property 55945 photo 5
Property 55945 photo 6
Property 55945 photo 7
Property 55945 photo 8
Property 55945 photo 9
Property 55945 photo 10

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1963
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 93 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod objekta 65308
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod objekta 63391
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 60897
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter