650 000 €
5652 €/m²
Property 64139 photo 1
Property 64139 photo 2
Property 64139 photo 3
Property 64139 photo 4
Property 64139 photo 5
Property 64139 photo 6
Property 64139 photo 7
Property 64139 photo 8
Property 64139 photo 9
Property 64139 photo 10
Property 64139 photo 11
Property 64139 photo 12
Property 64139 photo 13
Property 64139 photo 14
Property 64139 photo 15
Property 64139 photo 16
Property 64139 photo 17
Property 64139 photo 18
Property 64139 photo 19
Property 64139 photo 20
Property 64139 photo 21

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: tiles/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 610 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod objekta 65341
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter