520 000 €
5200 €/m²
Property 64221 photo 1
Property 64221 photo 2
Property 64221 photo 3
Property 64221 photo 4
Property 64221 photo 5
Property 64221 photo 6
Property 64221 photo 7
Property 64221 photo 8
Property 64221 photo 9
Property 64221 photo 10
Property 64221 photo 11
Property 64221 photo 12
Property 64221 photo 13
Property 64221 photo 14
Property 64221 photo 15
Property 64221 photo 16

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, travnjak, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2922 €/m²
  • Kod objekta 52302
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter