596 000 €
6851 €/m²
Property 65343 photo 1
Property 65343 photo 2
Property 65343 photo 3
Property 65343 photo 4
Property 65343 photo 5
Property 65343 photo 6
Property 65343 photo 7
Property 65343 photo 8
Property 65343 photo 9

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 87
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Garaža
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4950 €/m²
  • Kod objekta 56726
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 52069
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter