900 000 € 720 000 €
3600 €/m²
Property 25072 photo 1
Property 25072 photo 2
Property 25072 photo 3
Property 25072 photo 4
Property 25072 photo 5
Property 25072 photo 6
Property 25072 photo 7
Property 25072 photo 8
Property 25072 photo 9
Property 25072 photo 10
Property 25072 photo 11
Property 25072 photo 12
Property 25072 photo 13
Property 25072 photo 14
Property 25072 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 13500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 200 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 3 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter