350 000 €
4070 €/m²
Property 65194 photo 1
Property 65194 photo 2
Property 65194 photo 3
Property 65194 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 86 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61581
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41833
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 62731
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 34583
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 24359
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter