380 000 €
2714 €/m²
Property 34583 photo 1
Property 34583 photo 2
Property 34583 photo 3
Property 34583 photo 4
Property 34583 photo 5
Property 34583 photo 6
Property 34583 photo 7
Property 34583 photo 8
Property 34583 photo 9
Property 34583 photo 10
Property 34583 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1984
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodajumezoneta od 140 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, baštu, grejanje.

Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57502
  • Kvadratura 119 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 57931
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 63020
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter