300 000 €
3659 €/m²
Property 62731 photo 1
Property 62731 photo 2
Property 62731 photo 3
Property 62731 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 82 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 62731
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 65889
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 63020
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 57167
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 54695
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 57931
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter