Prodaja - Mezoneta 240 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Ekali
400 000 €
1667 €/m²
Property 41833 photo 1
Property 41833 photo 2
Property 41833 photo 3
Property 41833 photo 4
Property 41833 photo 5
Property 41833 photo 6
Property 41833 photo 7
Property 41833 photo 8
Property 41833 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 240 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, garaža, ostavu.

Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61583
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 61749
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 57931
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod objekta 50730
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter