355 000 €
3550 €/m²
Property 56861 photo 1
Property 56861 photo 2
Property 56861 photo 3
Property 56861 photo 4
Property 56861 photo 5
Property 56861 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 870 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 100 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na 7. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 22434
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 63020
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod objekta 61585
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 34583
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 57167
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 54314
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 24359
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61581
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter