520 000 €
3688 €/m²
Property 16909 photo 1
Property 16909 photo 2
Property 16909 photo 3
Property 16909 photo 4
Property 16909 photo 5
Property 16909 photo 6
Property 16909 photo 7
Property 16909 photo 8
Property 16909 photo 9
Property 16909 photo 10
Property 16909 photo 11
Property 16909 photo 12
Property 16909 photo 13
Property 16909 photo 14
Property 16909 photo 15
Property 16909 photo 16
Property 16909 photo 17
Property 16909 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 141 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na 5. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na 6. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na 7. spratu se sastoji od Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57178
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod objekta 25420
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 6500
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod objekta 50730
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter