310 000 €
3563 €/m²
Property 65187 photo 1
Property 65187 photo 2
Property 65187 photo 3
Property 65187 photo 4
Property 65187 photo 5
Property 65187 photo 6
Property 65187 photo 7
Property 65187 photo 8
Property 65187 photo 9
Property 65187 photo 10
Property 65187 photo 11
Property 65187 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 90 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 87 kv.m na Atici. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 1304 €/m²
  • Kod objekta 26714
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 1721 €/m²
  • Kod objekta 30319
  • Kvadratura 244 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 13368
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter