270 000 € 210 000 €
1567 €/m²
Property 50058 photo 1
Property 50058 photo 2
Property 50058 photo 3
Property 50058 photo 4
Property 50058 photo 5
Property 50058 photo 6
Property 50058 photo 7
Property 50058 photo 8
Property 50058 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 134 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 3040 €/m²
  • Kod objekta 35507
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
250 000 € 1543 €/m²
  • Kod objekta 31772
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1304 €/m²
  • Kod objekta 26714
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 966 €/m²
  • Kod objekta 47320
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod objekta 32747
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter