Property 23753 photo 1
Property 23753 photo 2
Property 23753 photo 3
Property 23753 photo 4
Property 23753 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 62375
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1721 €/m²
  • Kod objekta 30319
  • Kvadratura 244 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
310 000 € 3563 €/m²
  • Kod objekta 65187
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 23914
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 43860
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter