350 000 €
1029 €/m²
Property 13368 photo 1
Property 13368 photo 2
Property 13368 photo 3
Property 13368 photo 4
Property 13368 photo 5
Property 13368 photo 6
Property 13368 photo 7
Property 13368 photo 8
Property 13368 photo 9
Property 13368 photo 10
Property 13368 photo 11
Property 13368 photo 12
Property 13368 photo 13
Property 13368 photo 14
Property 13368 photo 15
Property 13368 photo 16
Property 13368 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 340 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, parking, roštilj, garaža.

Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63276
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 6744
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 12059
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter