425 000 €
3172 €/m²
Property 65282 photo 1
Property 65282 photo 2
Property 65282 photo 3
Property 65282 photo 4
Property 65282 photo 5
Property 65282 photo 6
Property 65282 photo 7
Property 65282 photo 8
Property 65282 photo 9
Property 65282 photo 10
Property 65282 photo 11
Property 65282 photo 12
Property 65282 photo 13
Property 65282 photo 14
Property 65282 photo 15
Property 65282 photo 16
Property 65282 photo 17
Property 65282 photo 18
Property 65282 photo 19
Property 65282 photo 20
Property 65282 photo 21
Property 65282 photo 22
Property 65282 photo 23
Property 65282 photo 24
Property 65282 photo 25
Property 65282 photo 26
Property 65282 photo 27

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 134 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 13368
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 29321
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 1721 €/m²
  • Kod objekta 30319
  • Kvadratura 244 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod objekta 22432
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 23685
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter