360 000 €
1200 €/m²
Property 24057 photo 1
Property 24057 photo 2
Property 24057 photo 3
Property 24057 photo 4
Property 24057 photo 5
Property 24057 photo 6
Property 24057 photo 7
Property 24057 photo 8
Property 24057 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, roštilj, grejanje.

Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
380 000 € 3040 €/m²
  • Kod objekta 35507
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 26096
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31084
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63276
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38390
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 29321
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter