Prodaja - Kuća 230 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Megara
300 000 €
1304 €/m²
Property 26714 photo 1
Property 26714 photo 2
Property 26714 photo 3
Property 26714 photo 4
Property 26714 photo 5
Property 26714 photo 6
Property 26714 photo 7
Property 26714 photo 8
Property 26714 photo 9
Property 26714 photo 10
Property 26714 photo 11
Property 26714 photo 12
Property 26714 photo 13
Property 26714 photo 14
Property 26714 photo 15
Property 26714 photo 16
Property 26714 photo 17
Property 26714 photo 18
Property 26714 photo 19
Property 26714 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 56 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 230 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, garaža, alarm, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 3978 €/m²
  • Kod objekta 18058
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2409 €/m²
  • Kod objekta 11509
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 12059
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 942 €/m²
  • Kod objekta 45234
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter