Prodaja - Kuća 244 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
420 000 €
1721 €/m²
Property 30319 photo 1
Property 30319 photo 2
Property 30319 photo 3
Property 30319 photo 4
Property 30319 photo 5
Property 30319 photo 6
Property 30319 photo 7
Property 30319 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2011
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 244 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod objekta 32747
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 13368
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 23685
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
460 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 26999
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter