Property 65180 photo 1
Property 65180 photo 2
Property 65180 photo 3
Property 65180 photo 4
Property 65180 photo 5
Property 65180 photo 6
Property 65180 photo 7
Property 65180 photo 8
Property 65180 photo 9
Property 65180 photo 10
Property 65180 photo 11
Property 65180 photo 12
Property 65180 photo 13
Property 65180 photo 14
Property 65180 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1996
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 65180
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter