310 000 €
4189 €/m²
Property 65372 photo 1
Property 65372 photo 2
Property 65372 photo 3
Property 65372 photo 4
Property 65372 photo 5
Property 65372 photo 6
Property 65372 photo 7
Property 65372 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 74 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 5090 €/m²
  • Kod objekta 65794
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter