280 000 €
3684 €/m²
Property 65143 photo 1
Property 65143 photo 2
Property 65143 photo 3
Property 65143 photo 4
Property 65143 photo 5
Property 65143 photo 6
Property 65143 photo 7
Property 65143 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m na Atici. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod objekta 23915
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 5090 €/m²
  • Kod objekta 65794
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 59207
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 65316
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter