285 000 €
2545 €/m²
Property 65283 photo 1
Property 65283 photo 2
Property 65283 photo 3
Property 65283 photo 4
Property 65283 photo 5
Property 65283 photo 6
Property 65283 photo 7
Property 65283 photo 8
Property 65283 photo 9
Property 65283 photo 10
Property 65283 photo 11
Property 65283 photo 12
Property 65283 photo 13
Property 65283 photo 14
Property 65283 photo 15
Property 65283 photo 16
Property 65283 photo 17
Property 65283 photo 18
Property 65283 photo 19
Property 65283 photo 20
Property 65283 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju stan od 112 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 65180
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 65316
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 11499
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter