315 000 €
5000 €/m²
Property 56980 photo 1
Property 56980 photo 2
Property 56980 photo 3
Property 56980 photo 4
Property 56980 photo 5
Property 56980 photo 6
Property 56980 photo 7
Property 56980 photo 8

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored kutak Poseduje i klima uređaj, baštu, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 65180
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter