265 000 €
2880 €/m²
Property 57498 photo 1
Property 57498 photo 2
Property 57498 photo 3
Property 57498 photo 4
Property 57498 photo 5
Property 57498 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 43948
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 59207
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter