250 000 € 215 000 €
2688 €/m²
Property 59530 photo 1
Property 59530 photo 2
Property 59530 photo 3
Property 59530 photo 4
Property 59530 photo 5
Property 59530 photo 6
Property 59530 photo 7
Property 59530 photo 8
Property 59530 photo 9
Property 59530 photo 10
Property 59530 photo 11
Property 59530 photo 12
Property 59530 photo 13
Property 59530 photo 14
Property 59530 photo 15
Property 59530 photo 16
Property 59530 photo 17
Property 59530 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Atici. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 65401
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 11499
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65367
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter